Chcem Vás informovať ohľadom aktuálnej situácie v Repulse i vo Fortune.

Nakoľko bežné aktivity sa teraz robiť nedajú a nevieme kedy sa dať budú…do oboch centier som poslala pracovné listy na vypĺňanie pre deti, plus nejaké pexeso na vytlačenie a vzory na vystrihovanie.

Navrhla som aj vytvoriť nejakú schránku, kde deti môžu vyplnené listy vhadzovať a vždy tam nachádzať nové – to vraj zatiaľ nie je možné, uvidíme, či neskôr.

Rozmýšľam nad vytváraním videí pre deti – to je zatiaľ komplikované – v Repulse liečebná pedagogička Zuzka, s ktorou sme spolupracovali, je na OČR – čiže aktuálne to tam nie je s kým riešiť, vo Fortune rodiny nemajú voľné wifi. Pracuje sa na tom.

Ďalší nápad bol vyrobiť home – made jednoduché materiály, vhadzovačky, farby, atď, ktoré tam deťom dovezieme a budú ich mať u seba doma. A tu je moja výzva – kto by sa chcel do toho zapojiť a niečo u seba doma vyrobiť a buď mne alebo priamo do Repulsu, či do Fortuny doviezť, deti budú určite radi.

Ak by ste mali nejaké nápady, ako ešte deti zapojiť – počas týchto dní, kedy ich izolácia je ešte väčšia než obvykle…budem rada, keď napíšete buď sem, alebo pod komentár.

Chcem poďakovať dobrovoľníčkam, ktoré do Repulsu a do Fortuny chodili so mnou – Simona, Lenka i Anka. Takisto liečebnej pedagogičke Zuzke z Repulsu, Gabike a Lenke z Fortunáčika.

Teším sa, keď aktuálna situácia pominie a my znova budeme môcť robiť aktivity s deťmi.